OBECNA REKRUTACJA: Młodszy prawnik/junior associate

Obecnie poszukujemy:

Młodszy prawnik/junior associate

Opis stanowiska:

  • praca w dziale korporacyjnym Kancelarii;
  • uczestnictwo w transakcjach typu M&A, procesach due diligence;
  • bieżąca obsługa klientów, również w języku angielskim.

Wymagania:

  • absolwent studiów prawniczych, rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka będzie dodatkowym atutem;
  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej;
  • doświadczenie z zakresu obsługi spółek handlowych;
  • doświadczenie w zakresie obsługi transakcji typu M&A, due diligence;
  • doświadczenie z zakresu prawa własności intelektualnej będzie dodatkowym atutem;
  • biegła praktyczna znajomość języka angielskiego – min. poziom C1;
  • wysokie umiejętności pracy w zespole;
  • terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolność do samodzielnego działania; bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • chęć doskonalenia własnych umiejętności i systematycznego poszerzania wiedzy;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w renomowanej Kancelarii;
  • możliwość rozwoju zawodowego w zespole świadczącym usługi dla prestiżowych klientów polskich i międzynarodowych;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach.

Kandydatów prosimy o przysyłanie cv wraz z listem motywacyjnym, w języku polskim i angielskim, oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych) na adres mailowy: mswierzewska@fka.pl

Aplikacje przyjmujemy do dnia 30 marca 2017 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.